Kupuj Świadomie! Wybieraj Produkt Polski

Ogólnopolska kampania "Kupuj świadomie – Produkt polski więcej

Nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej dla rolników

06-04-2020

Pomoc na rozpoczęcie działalności gospodarczej na rzecz rozwoju małych gospodarstw więcej

Tarcza kryzysowa - co przynosi rolnikom?

Informacja dla rolników więcej

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE OD 1 KWIETNIA

NOWE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE OD 1 KWIETNIA 2020 r. więcej

Miejsce dla każdego dziecka. Powstały dwa dodatkowe oddziały...

02-04-2020

Wszystkie chętne dzieci z terenu gminy Ropczyce w wieku od 3 do 6 lat mają zapewnione miejsce w przedszkolach i oddziałach... więcej

2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

02-04-2020

2 kwietnia - Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Został on ustanowiony w 2007 r. przez Zgromadzenie Ogólne ONZ z inicjatywy... więcej

Punkt potwierdzenia profilu zaufanego nieczynny

02-04-2020

W związku z zamknięciem centralnego punktu potwierdzenia profilu zaufanego w Ministerstwie Cyfryzacji, informujemy, że znajdujący... więcej

Apel Burmistrza w sprawie wyborów prezydenckich

30-03-2020

Kierując się odpowiedzialnością za mieszkańców Burmistrz Ropczyc Bolesław Bujak poinformował Krajowe Biuro Wyborcze w Rzeszowie o... więcej

Projekt "Zryw z POWEREM"

11-02-2020

Firma ZRYW II Ośrodek Szkolenia Kierowców - Marta Skowron od grudnia ubiegłego roku realizuje projekt pod nazwą "Zryw z POWEREM" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Priorytet I. Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt oferuje wsparcie aktywizacyjne (doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, szkolenia zawodowe wraz z stypendium szkoleniowym, staże zawodowe) dla osób biernych zawodowo nie zarejestrowanych w PUP (w wieku 15-29 lat zamieszkujących teren województwa podkarpackiego, a w szczególności osoby zamieszkujące takie miasta jak: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, osoby z niepełnosprawnościami, osoby o niskich kwalifikacjach.

W szczególności do wzięcia udziału w projekcie zapraszamy osoby (które spełniają kryteria naboru) będące uczestnikami działań celu tematycznego nr 9 RPO WP w ramach aktywnej integracji osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: