Czyste Powietrze 2.0 z wyższym dofinansowaniem dla domów...

24-11-2020

Burmistrz Ropczyc informuje, że prowadzony jest nabór wniosków w drugiej części programu Czyste Powietrze więcej

Projekt "Młodzi z POWERem"

24-11-2020

Zaproszenie do udziału w projekcie "Młodzi z POWERem" więcej

Ropczyckie drogi ku niepodległości

23-11-2020

W tym roku przypada 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Warto zatem zwrócić uwagę na niewielkie rozmiarowo, ale... więcej

Dzień Pracownika Socjalnego

20-11-2020

21 listopada w Polsce obchodzony jest po raz trzydziesty Dzień Pracownika Socjalnego więcej

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

20-11-2020

Ile zapłacimy za śmieci w 2021 roku?

19-11-2020

We wrześniu, podczas 26 sesji Rady Miejskiej w Ropczycach, podjęte zostały m. in. uchwały korygujące od przyszłego roku zasady... więcej

Przebudowa infrastruktury drogowej w roku bieżącym dobiega końca

17-11-2020

Pomimo trwającej pandemii i wprowadzonych obostrzeń, które powodują utrudnienia w realizacji zadań, Gmina Ropczyce realizuje... więcej

XXVII sesja Rady Miejskiej w Ropczycach

16-11-2020

13 listopada br. odbyła się sesja Rady Miejskiej w Ropczycach, którą rozpoczęto minutą ciszy, aby uczcić pamięć długoletniego... więcej

Przebudowa targowiska w Ropczycach

12-11-2020

W przyszłym roku rozpocznie się przebudowa targowiska w Ropczycach. Jej celem jest wybudowanie stoisk na doraźny handel produktami... więcej

Umów wizytę w urzędzie skarbowym

20-11-2020

Od 16 listopada 2020 r. w naszym województwie uruchamiany jest nowy model obsługi podatników. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie skarbowym będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zmiany zostają wprowadzone, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort podatników.

Nowy model obsługi uruchomiono pilotażowo latem tego roku w urzędach skarbowych w województwach podlaskim i wielkopolskim. 16 listopada br. usługa zostanie wprowadzona także w województwie podkarpackim i docelowo obejmie urzędy skarbowe w całej Polsce.

Wizyty można umawiać już dzisiaj, a do wyboru są terminy od 17 listopada br. Najprościej zrobić to przez Internet. Wystarczy skorzystać z usługi „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” https://wizyta.podatki.gov.pl/.

Na wizytę można umówić się także telefonicznie (numery telefonów można sprawdzić na stronie internetowej urzędu skarbowego) lub podczas osobistej wizyty w urzędzie - w punkcie „Umawianie wizyt", który znajduje się blisko wejścia.

Możliwość umawiania wizyt przez Internet ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw.Dzięki temu, że bezpośrednio w siedzibie urzędu obsługiwani bedą umówieni klienci, będzie można uniknąć nadmiernych kolejek oraz poprawić komfort i bezpieczeństwo.